Videowall Monitor Philips 65BDL3650Q/02 4K UHD2 65"
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Videowall Monitor Philips 65BDL3650Q/02 4K UHD2 65"!Soort: Videowall MonitorEigenschappen: WandmontagePlat schermAspectverhouding: 16:9Formaat: 16:9Energieklasse: GMontage: WandmontageVESAScherm: 65"Verbindingen: Micro SDJack…
LEES MEER
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Videowall Monitor Philips 65BDL3650Q/02 4K UHD2 65"!
  • Soort: Videowall Monitor
  • Eigenschappen:
    • Wandmontage
    • Plat scherm
  • Aspectverhouding: 16:9
  • Formaat: 16:9
  • Energieklasse: G
  • Montage:
    • Wandmontage
    • VESA
  • Scherm: 65"
  • Verbindingen:
    • Micro SD
    • Jack 3.5 mm
    • RS-232
    • HDMI 2.0
    • USB 3.2
    • DVI
    • HDMI x 2
    • USB 2.0 x 2
    • RJ45 x 1
  • Connectiviteit: Ethernet LAN
  • VESA: 40 x 40 cm
  • Resolutie: 4K UHD2
  • Type stekker: EU-stekker
  • Frequentie: 60 Hz
  • Aanbevolen gebruik: Professioneel
  • Resolutie (px): 3840 x 2160 px
  • Diagonaal van het scherm (cm): 163,8 cm
  • Responstijd: 8 ms
Niet op voorraad
Bekijk meer
Extra product informatie
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Videowall Monitor Philips 65BDL3650Q/02 4K UHD2 65"!Soort: Videowall MonitorEigenschappen: WandmontagePlat schermAspectverhouding: 16:9Formaat: 16:9Energieklasse: GMontage: WandmontageVESAScherm: 65"Verbindingen:…